07 Şubat 2014

TTNET İnternet Hızı Yavaşlığına Çözüm Bulamadı!

Defalarca TTNET müşteri hizmetlerini aramama rağmen İnternet hızım düzelmiyor. Türkiye'nin İnterneti deyip reklam yapmak kolay önemli olan hizmet sunabilmek TTNET'ten şuana kadar düzgün bir hizmet görmedim, hizmet sağlayamıyorsanız bizim taahhüdümüzü iptal edin sizden kurtulalım!

Enes 75 Okunma

Cevaplar

  • Enes 13 Şubat 2014

    şimdi durum iyi inşallah böle devam eder...

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön