21 Mayıs 2015

TTNET İnternet Hızı ve Kopma!

İnternernet hattımdaki kopma ve yavaşlık sorunu yaklaşık 2 yıldır devam ediyor ve söz konusu firma duruma herhangi bir çözüm getirmiyor. Kendilerinden kaynaklanan bir sorun olmadığını söyleyerek bana modem ve ana girişe giden kabloları değiştirttiler. Sorun çözülmedi. Hattı iptal edip başka bir firmaya geçeceğim ama bu sefer de taahhütünüz var diye almadığım hizmet için indirim bedellerini toplu olarak istiyorlar. Hizmet almadığım bir uygulama için zaten her ay ödeme yapmak zorunda bırakılıyorum. Çözüm bulmak bir yana problemin ne olduğunun dahi farkında değiller.

Pınar 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 22.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön