04 Mart 2015

TTNET Internet Hızı Ve Kesintisi!

8 mbit olarak satışa sunulan ve kullanıcılara satılan limitsiz pakette verilen hız 0.8 mbit'i geçmiyor. Aylardır defalarca benim arayıp bu sorunu dile getirmeme rağmen hiçbir gelişme olmuyor. Tabi'ki müşteri hizmetlerinin bu konuda sürekli arıza kaydı açıp ve hiçbir gelişme olmadan arızanız onarılmıştır deyip arızayı kapatması'da cabası. Ayrıca internetimin hızının haddinden fazla düşük olması yetmiyormuş gibi bir de sürekli kesinti problemi başladı. Müşteri hizmetlerini arıyorum bana kendi ağızlarıyla " bağlantı sorununuz var " diyorlar " kesinti yaşıyorsunuz " diyorlar, arıza kaydı oluşturuyorlar fakat gene hiçbir gelişme olmuyor. İşlerimi halledemiyorum artık yeter!

Onur 1.777 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön