06 Kasım 2014

TTNET İnternet Hızı ve Kalitesi...

Yıllardır TTNET İnternet kullanıcısıyım. 0-8 MB arası sınırsız bağlantım bulunmakta ama 2 MB üzeri hızı şu ana kadar hiç göremedim. Geçtiğimiz ay müşteri hizmetlerinden arayarak bulunduğum bölgenin altyapısında iyileştirilmeye gidildiği söyledin.

Ayda 5 TL farkla hızımın 8-16 MB arasına çıkacağı ve kopmaların yaşanmayacağı söylendi. Maalesef ben yine 2 MB üzeri bir hızı göremiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım sonuç olarak arıza kaydı yapıldı ve bana dönüleceği söylendi. Durduk yere ayda 5 TL fazla veriyorum, hizmet kalitesinde değişen bir şey yok ve müşteri hizmetleri hala beni arayacak.

Kenan 254 Okunma

Cevaplar

  • Kenan27 Aralık 2014

    Alternatifi oluştuğu anda başka bir firma tercih edeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön