08 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Hızı Sürekli Olarak Çok Yavaş Ama Çözüm Yok!

Evimde sınırsız 8 mbit'e kadar internet bağlantısı var fakat hiçbir zaman bu hızın yakınına bile yaklaşamadım ve son 3-4 gündür en fazla 0.5 mbit hızı gördüm bazende hiç yoktu, bu konuda her aradığımda altyapı sorunu dediler, mademki buranın altyapı sorunu var 10 aydır niye çözüm yok, laf çok ama hizmet sıfır, parasıda oldukça fazlasıyla.

Ttnet malesef ki aldığı paranın karşılığında vaad ettiği hizmeti veremiyor, yanına bile yaklaşamıyor. Maalesefki mahallemde başka bir internet altyapısı olmadığından geçiş şansım yok, elim mahkum ama sinirlerim harap oldu artık. Eskişehir'in merkezinde böyle bir hizmet, tebrikler Ttnet.

Ali 175 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön