08 Şubat 2014

TTNET İnternet Hızı Şikayetime Karşılık İlgisiz Kaldı

Tam 5 defa şikayette bulunmama rağmen şikayet kaydım alınıyor ve 48 saat içerisinde teknik ekip yönlendirileceği söyleniyor. Fakat bugün de dahil olmak üzere 10 gün olmasına rağmen her açtığım telefonda arıza kaydı alınıyor ama yine ne geri bildirim var ne de ortada teknik ekip. İnternet hızımın minimum 16 Mbps olması gerekirken aldığım maximum hız 1.75 Mbps. Ve hattım da hizmet almadığımın görüldüğü söyleniyor telefonda.

Ya birileri gerçekten ilgilensin. Ya da öncelikle uğrayacağım yer tüketici hakları mahkemesi sonra da farklı bir internet sağlayıcı şirket olacaktır. İlgisizliğinize teşekkür ederim.

Mustafa 227 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 14 Şubat 2014

    şİKAYET KAYDIM ALINDI FAKAT GERİ BİLDİRİM YAPILMADI BANA. 48 SAAT GİBİ BİR SÜREÇTEN BAHSEDİLDİ FAKAT HİÇ BU SÜRECE UYULMADI. ANCAK ANA MERKEZE BİZZAT GİTTİĞİM ZAMAN ÇÖZÜM SÜRECİNE GİRİLDİ... MEMNUN DEĞİLİM. ŞİKAYETÇİYİM...

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön