27 Ağustos 2014

TTNET İnternet Hızı Düşük.

16 mbps'ye kadar Yalın Ultranet limitsiz tarifesini kullanıyorum. Ancak internet hızım 4 mbps civarında kalıyor. Daha önceden kullandığım 8 mbps ye kadar olan tarifemde internet hızım 6 ile 8 mbps aralığında değişiyordu. Yani bağlantı altyapısıyla ilgili bir sıkıntı yok. Daha önce de şahit oldum bu firmanın aynı konuyla ilgili sıkıntılarına.

Emre K. 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön