15 Eylül 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Yavaş.

İnterneti yoğun kullanımınızdan dolayı hızınız 8 mps den 3 mps ye düşmüştür diyorlar ama sınırsız oluyor nasılsa tamam belki size göre birşey olmayabilir ama böyle olacaksa kapatın sözleşmemiz yoktu gene sözleşme başlatmışsınız 4 ay önce nasıl birşey anlamadım bunu. Ben telefondan sözleşme yapılmaz bunu biliyorsunuz babamı aramışsınız herhalde ben bir şey demedim diyor.

İstersek kapatırız diyor duruyor ve fatura yüksele yüksele 67 lira yaptınız. Nasıl bir firmasınız üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum. Abone numaram bu 185 935 39 21. Aramanıza gerek yok bugün faturayı ödedik başka servisten almak istiyorum iptal edin internetimi bıktım her ay şikayetten film izleyemiyorum! Çok kötü firmasınız.

Bulut 302 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Cemal Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön