18 Haziran 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Yavaş.

TTNET 7014475348 no'lu üyeli kullanıcısıyım. 8 mb hızı olan bir pakete üye oldum. 2 - 3 ay önce TTNET tarafından arandım. Ek 5 tl karşılığında Hızı 16 mb çıkarabileceklerini söylediler ve onayladım. 2- 3 ay geçmesine rağmen hızımda herhangi bir değişiklik olmadı aksine hızı düştü max 300 kb -en max 500kb kullanmaya başladım.

Aradığımda sorunun kendilerinde olduğunu ve en kısa sürede ilgilenileceği söylendi. İlk aramamda sadece telefonla dönüş yapıldı birşey değişmedi. İkinci aramamda ekip yolladılar. Fakat onlarda internet hızının hatlardan dolayı yavaş olduğunu söylediler ve gittiler. Çözüm yok, oyalamaktan başka bir şey değil! Paranızla rezil oluyorsunuz.

Abdulkadir 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön