28 Ağustos 2013

TTNET İnternet Hızı Çok Kötü Ve Bu Benim Suçum Sanki!

Avantaj net 6 tarifesinden 1 yıllık sözleşme yaptım internet hızım 8 gb olması gerekirken 1 gb üstüne çıkmıyor. TTNET'i arayıp sorunu söylediğimde dağıtıcıya uzaksınız cevabını alıyorum. Bu beni ilgilendirmiyor.

Sonuç olarak benden bu hızın parasını alıyorsun fakat bana 8 gb hızı sağlayamadığını söylüyorsun müşteriler sizin gözünüzde saf mı? Sağlayamadığın servisin satışını yapma o zaman.

1. İnternet hızım düzeltilecek mi?
2. Dağıtıcıya yakın olup olmamam benim sorunum mudur?
3. Dağıtıcıya uzak isem 2 bina yan tarafım nasıl hızlı bir şekilde internete bağlanabiliyor?
4. Parasını ödediğim bir hizmeti neden alamıyorum?
5. İnternet hızım değişmez ise tüketici hakem heyetine gideceğim.

Sedat 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön