10 Kasım 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Kötü!

Dün itibari ile TTNET abonesi oldum 16mb sınırsız yalın internet aldım bana ulaşan internet hızı 3.5mb saat 20:35 de aradığımda karşıma çıkan bayan bu hızın normal olduğunu söylemektedirler (oraya çözüm üretmeye değilde insanlara sorun çıkarsın diye oturmuş gibi) . Sayın TTNET yetkilileri bu hız Ankara'nın göbeğinde normal mi yanımda bulunan daireler ile kıyasladığımda 4 de 1 oranında bile internet alamıyorum.

Nuri 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön