21 Şubat 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

Güçlüklerle bağlattım İnternet'in ilk gün hızına baktığımda bunun şaka olduğunu sandım. İnternet hızım 0.70 Mbps ölçüyordu. Arıza çağrısı bıraktım. İncelediklerinde benim hattımın santrala uzaklığından da dolayı 1 Mbps yi geçemeyeceğimi söylediler.

Satarken 8 Mbps ye kadar sattıkları internetin 1-8 arası olmasının yeterli olduğunu söylediler. Benim 1 Mbps bile alamadığımı söylediğimde onun santralde 1 Mbps olduğunu bana gelene kadar 0.70 düşmesinin normal olduğunu ve kontrat şartlarını karşıladıkları söylediler. Hayatımda bu kadar yanıltıcılıkla karşılaşmamıştım. Bağlatalı 5 gün olmasına rağmen taahhütümü iptal edip iade edeceğim.

Mustafa 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön