20 Ocak 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

Yaklaşık 15 gündür TTNET müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmelerde İnternet hızımla alakalı tüm sorunlarımı belirttim ancak sorunsuz olarak kopma yaşamadan alabildiğim maximum net hızın1.74 mgbit daha fazlasını aldığımda ki en fazla sağlanan 2.89 mgbit intnetim de kopmalar yaşanıyor.

Bununla ilgili yaptığım görüşmelerde TTNET müşteri temsilcisinin bana paylaştığı bilgi şu yöndeydi porttan kaynaklanan sorun söz kunusu port değişiminde bulundunuzunda 5 6 mg bit hız alablirsiniz diye. Onunla ilgili arıza kaydı bıraktım defalarca arıza kayıtları incelendi ancak konu ile ilgili bir bildilendirilme yapılmadı ve sanıyorum özel olarak belirtmeme rağmen port değişimim yapılmadı.

Caner 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön