18 Ocak 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

1 aydır akşam vakitleri hiçbir şekilde video izleme sitelerinden video izleyememekteyim. İlk başta adil kullanım kotası yüzündendir deyip ocak ayını bekledim fakat alakası yok.17 Ocak Cuma günü itibariyle müşteri hizmetlerini aradığımda hattımın gayet normal olduğunu hiçbir sorun olmadığını söylediler ve bu durumu dile getirirken gayet labali bir şekilde beni yanıltan durumuna düşürürcesine. Gayet net bir şekilde hattımın normal olmadığını, bu durumu gerek ping kayıtlarıyla gerekse farklı yollarla kanıtlayabilirim ama yaptığım telefon görüşmesindeki beyfendi o kadar labaliydi ki.Eğer sorunuma ay sonuna kadar kalıcı bir çözüm bulunmazsa BTK üzerinden şikayetçi olacağım.

İlhan 312 Okunma

Cevaplar

 • İlhan 04 Şubat 2014

  Adil Kullanım Kotası diyip diyip durdunuz ama netice aynı. Noldu? Şimdi de yurtdışı çıkışlarında sorun var diyorsunuz. Hani bir sorun yoktu, hızımız düştüğü içindi. Şu işlerden anlamasak, teknoloji özürlü olsak neyse. Ama iş faturaya gelince tamı tamına istiyorsunuz.

 • İlhan 28 Ocak 2014

  BTK üzerinden de şikayetimi dile getirmiş bulunuyorum. Bakalım bu seferde oyalayabilecek misiniz.

 • İlhan 28 Ocak 2014

  Ne kontrolmüş arkadaş bitmek bilmedi. Tüm şikayetlerde de aynı cevap. Bırakın bu müşteriyi oyalama numaralarını. Ay sonu faturayı peşin peşin istiyorsunuz. Faturayı ödemediysek anında kesmeyi biliyorsunuz, gecikme faizi koymayı çok iyi biliyorsunuz ve anında uyguluyorsunuz. Bu bildiriyi yaptığımdan beri gün gittikçe daha da kötüye gidiyor internet sitelerine bir, iki denemeyle giremiyorum ya tarayıcıyı yeniden başlatıyorum ya bilgisayarı yeniden başlatıyorum hatta şu 3 gün içinde modemi bile en az 8-10 defa resetlemişimdir. Dünden beri DNS'te kullanmıyorum, kullandığım DNS'leri sildim değişen hiçbir şey yok her gün kötüye giden bir bağlantı var. Ben artık sorunumu BTK'ya bildireceğim ve gerekirse taahhütlü olmasına rağmen hattımın iptalini isteyeceğim. Sabırda bir yere kadar. Kullanamadığım bir internet için ayda 70 lira para ödüyorum. Para peşin hizmete gelince "kontroller devam ediyor" sanırsın kabloları tek tek deniyorlarda 10 gündür bitmek bilmedi kontrol. Telefon görüşmemizde de söyledim burdan da söylüyorum ben daha öncede TTNET kullanıyordum, 2001 yada 2002'den beri. 12 senedir hiç böyle ciddi sorunlar yaşamadım, ufak tefek sorunlar yaşasamda kısa zamanda çözüldü. Hatta şuanki hattımı yeni bağlantığımda da ilk 2 ay bir sorun yaşamadım gayet iyiydi fakat Aralık ayından beri video sitelerinden video izleyemiyorum, yabancı lokasyonlu sitelere girmek zorluk yaşıyorum çoğu zaman giremiyorum ve Türk lokasyon sitelere bile 3-5 kere deneyerek anca giriyorum. Bu nedir ya. Ay sonu geldi, faturayı gönderirken hiç böyle uzatmıcaksınız, 10 gün sonra ödemeyince her gün mail atmayı unutmıcaksınız yada aramayı unutmıcaksınız. Biraz aldığınız paranın hakkını verin yazıklar olsun 70 lira para veriyoruz paramızla rezil oluyoruz. Yemin ediyorum bulunduğum bölge de fiber olsa 1 dakika durmayacam ama lanet olsun uydunet bile yok kullanabildiğimiz bir TTNET var. Diğer firmaların dahi altyapısı sizin elinizde. Kendi müşterilerinize bile böyle eziyet çektiriyorsanız, diğer firmaların müşterilerine ne kadar zamanda dönüş yapıyorsunuz yada yardımcı oluyorsunuz çok merak ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön