11 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızı Çok Düşük!

Benim şikayetim teknik destek ve müşteri hizmetlerinin bilgisizliği ve saygısızlığı. Gelelim şikayetime ben aylık 60 tl sınırsız internet paketi kullanıyorum ve kullandığım internet hızım 0.80 mg. 2 kişi kullanıyoruz ve haliyle 0.40 iniyor.

2-3 senedir müşterinizim bu zamana kadar böle bir şikayetim yoktu son 5 gündür böle bir durumla karşı karşıyayım ve ttnet teknik desteğe 3 kere arıza kaydı bıraktım sonra bana sonunda bir dönüş yapıldı ve o civardaki herkesin internet hızı 1 mg. olduğunu iddia etti yan komşum 3 mg kullanıyor merkez bana 3 kilo metre uzakta olduğu için bu sorunu yaşıyormuşum ve beni tatmin edecek bir cevap verdi 1 sene içinde herkes 8 mg. kullanacak dedi 1 sene bekle demek.

Sedat 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön