23 Aralık 2013

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

Eylül ayının sonunda TTNET İnternet bağlattık. Bağlattığımızdan beri kopma ve hız problemi yaşadık. Devamlı teknik ekip gönderdikleri halde bu sorun çözülememişti. 1 hafta önce geldiklerinde eve gelen kabloyu değiştirdiler. Kopma problemimiz o zamandan beri olmadı ama madem bu sorun bu kadar basitti 2 ay boyunca neden müşteri hizmetlerinden müdürlüklere kadar defalarca sorun çözümü için uğraştırıldık.

İnternet hızımız da bağlanamayacak kadar düşüyor, bu sorun hala çözülmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımızda sürekli bir çalışma olduğunu birkaç saat sonra aramamız gerektiğini söylüyorlar ama ertesi gün aradığımızda yine aynı bahaneleri söylüyorlar. Sorun çözülmezse en kısa zamanda iptal ettireceğiz.

Elvan 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön