22 Haziran 2013

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

05.06.2013 tarihinde TTNET Müşteri Hizmetleri'ni internet hızım ile ilgili olarak aradım. Bana internet hız testi yaptırmamı söylediler,yaptığımda internet hızım 1.5 megabit çıktı,İnternet hızım 8 megabit'e kadar. Bana bu konuyla ilgili en kısa zamanda dönüş yapacaklarını söylediler ama ben bu şikayeti 21.06.2013 tarihinde yazıyorum ve hala dönüş yapmalarını bekliyorum.

Böyle bir kurumsal şirket işleyişi olamaz. Hiçbir sorunla ilgilenmiyorlar ama internetimi iptal edin dediğimizde elli kere arayıp bir sürü kampanya sunuyorlar. Şuan sadece taahhütüm sürdüğü için TTNET kullanıyorum ve böyle devam ederse gelecek cezai bedeli umursamadan iptal edeceğim.

Sefa 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön