20 Şubat 2015

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük.

TTNET'te internet kesintisinden ziyade tam 3 defa arıza kaydı oluşturdu. Telefona çıkan arkadaşlar internet hızımın düşük olduğunu ve wifi ile hiçbir şekilde bağlantı yapamadığımı belirttim arkadaşlar arıza kaydı diye diye arızaya bağladılar. Eni sonu ne kadar saçma bir şeydir bu borcumuz mu var ki hızımız düşük anlaşılan TTNET doydu paraya. 2 yıl olacak aboneliğim ne bir promosyonları var ne de bir sorun giderme iptal etmek istiyorum acil tarafından dönüş sağlanırsa iptal işlemlerine başlatacağım. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Ümit 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ümit20 Şubat 2015

    Her Defasında Arıza Kaydı Oluşturuluyor

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön