29 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Hızı Çok Düşük!

28. 05. 2013 tarihi itibari ile Ttnet yalın internet Net Limitsiz 8Mpbs aboneliğimi başlattım. Gerekli kurulum işlemleri sonrasında modemimin arayüzüne eriştiğimde hızımın 2. 2 Mpbs olduğunu gördüm. Telefon ile operatöre bağlanarak yaptığım görüşmede durumu müşteri temsilcisine bildirdim. Bana hattımın kapasitesinin bu hızda olduğunu söyledi.

Ancak bir üst katta oturan komşum 6Mpbs hızında erişim sağlayabilirken benim hızımın düşük olmasının teknik açıdan pek mantıklı olmadığını belirttim. İlgili personel uzaktan modemimi resetledi ancak sorunuma çözüm bulamadı. Umarım Ttnet bu aşamadan sonra sorunumu çözer ve hiç olmazsa erişim hızımı çevremdekilerin kullandığı hıza çıkarır.

Buğra 180 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön