13 Ocak 2015

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük.

İnternet kullanımında 2. ayın içerisindeyim. Bu süre zarfında İnternet hızımız vaat edilenin yanına yaklaşamıyor. Hızımız 3 mb/s'nin üstüne hiç çıkmadı. Sözleşmede ve Devletin verdiği haklar çerçevesinde 16 mb/s hızına ulaşmamız gerekiyor. Müşteri hizmetlerini defalarca arayıp meramımızı anlatıp dilimizde tüy bittikten sonra hiçbir şeyin değişmediğini gördük. Bize çok garip geldi. Böyle kurumsal bir şirket nasıl bu kadar lakayt ve iş görememezlik içinde olur? Bu şekilde devam etmesi halinde İnternet aboneliğimizi iptal ettireceğiz! Sisteminizin arızasını defaten halletmenizi istiyorum.

Mustafa 86 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 20 Ocak 2015

    ttnet kendini aşmış artık tabiki problem üretmekte !

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön