04 Eylül 2014

TTNET İnternet Hızı Çok Düşük!

1848455*** hizmet numaralı TTNET kullanıcısıyım net limitsiz (nh) paketine üyeyim. İnternet hızımın 8 megabit olması gerekirken şu anda adsl hızı(kb/s): 164 / 2371 olarak görünmektedir. TTNET almış olduğum hizmetin gereğini yerine getirmiyor. Türkiye'de en düşük internet hızının 3 megabit olduğu ve buna rağmen bana vermiş oldukları internet hızı 2 megabit. Kullanmakta olduğum tarifeye göre internet hızımın 8 megabit olması gerekiyor. Aylık faturalarımı eksiksiz yatırmama rağmen bana kullanmakta olduğum tarifemin hakkını vermiyorlar.

Uğur 193 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön