07 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Hızı Çok Düşük!

Telefonuma bağlı internet hızı genelde 0.80 mb. en yüksek olduğu zaman bile 1.5 mb' i geçmedi. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Verilen cevap "Santral hızınız en fazla 2 mb'i destekliyor, Küçükyalı Telekoma gidip santral değişikliği için dilekçe verin" idi. Küçükyalı Telekom'a gidip yazılı dilekçe verdim.

Dünyanın en hızlı interneti diye yanıltıcı reklam yapıyorlar ama bizde internete girmek resmen eziyet. 100 metre ilerimizde akrabam var ve 7 mb hız alıyor. Ben'de gerekli santral değişikliği yada çözüm getirmelerini istedim ama belki yıl sonuna kadar fiber internet altyapısı gelirse düzelebileceğini söylediler. Sizden ricam gerekli makamlara bu konuyu iletmek.

Yahya 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön