29 Haziran 2015

TTNET İnternet Hızı.

İnternet hızım 16 megabit olarak kullanabileceğimi söyleyerek anlaşma yapmıştık ama hiçbir zaman internet hızımı 16 mbit olarak kullanamadık internet test yaptığımda ise 3 mbit'i geçtiğini hiç göremedim. Müşteri hizmetlerini arıyorum hep geçiştiriyorlar tamam yönlendirdik yaptık diyorlar ama hiçbir şey değişmiyor.

Yücel G. 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 01.07.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön