17 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hız Ve Kopma Sorunları Hakkında!

Senelerdir Ttnet kullanıcısıyız. Son 6 ay içerisinde hattımda sürekli kopmalar yada yavaşlamalar yaşanmaktadır. Konuyla ilgili Ttnet müşteri hizmetlerini bir çok kez aramış bulunmaktayım. Anlık güncellemeler ve her zaman aynı bilgiler verilmekte. Defalarca teknik arıza kaydı oluşturuldu. Ama sorun ya bir gün düzeliyor yada yarım gün.

Sonra aynı şekilde tekrarlamaya devam ediyor. Modemimde sorun olduğunu belirttiler. Modem değiştirdim fakat yine aynı sonuç. İşlerimi halledemedikten sonra, en kritik anda internet kopuyorsa yada ihtiyaçlarımı karşılamıyorsa neden Ttnet abonesi olayım ve fatura ödeyeyim ki. Sayın ilgililer lütfen yardımlarınızı rica ediyorum.

Sercan 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön