06 Mayıs 2015

TTNET İnternet Hız Sorunu Ve Kopmalar.

Yıl 2015 ama internet hızım 4 mbıt. Bulunduğum bölge 4 mbıt ten yukarısını kaldırmıyormuş.
Oysa merkezi bir yerde oturuyorum ve 6-7 sene önce 8 mbıt ile bağlanıyordum. Bu hızda İnternet i kullanamıyorum ve kullanmakta istemiyorum zaten. Hız artışı yapılınca da İnternet imde kopmalar oluyor. Ve koskoca TTNET buna bir çözüm bulamıyor ve aylardır bu İnternet hızında sürünüyorum kaçıncı şikayetim bilmiyorum ama artık ben sıkıldım! Bilgilendirme falan istemiyorum artık bir çözüm istiyorum.

Yusuf 36 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf18 Kasım 2016

  Aradan bir buçuk sene geçti ama hızım hala aynı

 • Yusuf19 Mayıs 2015

  Maalesef değişen hiçbir şey yok. Çözüm yerine bilgilendirme yapıyorlar. Merkezi bir yerde oturmama rağmen maksimum bu hızda internet verileceğini söylüyorlar. Sonuç olarak internet hızım hala 4 mbps ve yıl 2015. Son çare olarak BTK ya başvurdum oradan da sonuç çıkmazsa mahkemeye başvurcam.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Müşterimiz ile 07.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön