27 Ocak 2014

TTNET İnternet Hız Sorunu

Ben 2 Yıldan daha uzun süredir TTNET Müşterisiyim. 1 ay önce askerden geldim. Askere gitmeden benim TTNET tarifem 1-8 Mbit hızdı. Askerden bu bağlantı ile 7-8 mbit arası indirme yaparken, Şuan 3-4 mbit indirme hızına anca ulaşıyorum. TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda bana dalga geçer gibi Hattınız desteklemiyor deniyor.

Karşınızda çocuk mu var sizin Allah aşkına? Orada oturan Müşteri Temsilcilerinizi 1 gecede en az 4 kere aramışlığım var. Aradığımda hızım değişiyor. Sonra yine aynı şey oluyor. Merak ediyorum kesten mi yapılıyor diye ?

Lütfen Bağlantı hızımla ilgilenin.

Rıdvan 55 Okunma

Cevaplar

 • Rıdvan31 Ocak 2014

  TTNET ile Bir daha çalışmam.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Rıdvan27 Ocak 2014

  Hep Aynı ve boş cevaplar hiç bir işlem yaptığınız da yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön