06 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hız Sorunu!

ADSL hizmeti 1-2 ay evveline kadar 8 mbit olarak alınabiliyorken şu an en fazla 6 mbit hız temin edilebiliyor. IPTV başvurusu yapmam ve Ttnet tarafından santral üzerinde çalışma yapılması neticesinde yaklaşık iki aydır düzgün olarak hizmet alamıyorum. Kurumun çağrılarıma verdiği yanıt bulunduğum lokasyonun altyapısının bu hızı desteklemediğidir. Yaklaşık 1 yıldır 8 mbit interneti sorunsuz kullanırken IPTV ve santral çalışması adını verdikleri işlemler sonucunda internet hızım düşürüldü. Şu an 2 ay öncesine kadar sağlıklı olarak alabildiğim şekliyle ve ödediğim bedelin karşılığı olan 8 mbit hızında internet erişimi talep ediyorum.

Serkan 65 Okunma

Cevaplar

  • Serkan10 Nisan 2013

    Şikayetimde de ilettiğim üzere 2 ay öncesine kadar sorunsuz çalışan internet hizmetim genel bir çalışma kapsamında sorunlu hale getirildi. Şu an hattımda en fazla 6 mbit hız alabiliyorum. Yaptığım başvurular çerçevesinde anladığım kadarıyla santral merkezinde çalışan personel tarafından bulunduğum lokasyonda hiçbir zaman 8 mbit hız temin edilemediği ve istediğim yere şikayet edebileceğim gibi kurumsal kimliğe uymayan bir yaklaşım sergilendi. İnterneti aktif olarak kullanan ve sistemler hakkında az çok bilgisi olan biri olarak aldığım hizmetin ne olduğunu bildiğimi düşünüyorum. Böyle yakışıksız bir şekilde bir tutum zaten sunduğu hizmetleri sorunlu olan bir kurum için hiç yakışık alır bir durum değildir. Konuyla ilgili hattımın eskiden sahip olduğu stabilite ve kapasiteye ulaştırılmasını rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön