13 Nisan 2015

TTNET İnternet Hız Sorunu!

16 mbps'e kadar olan internet hızım gündüz 12 ile gece 12 arasında 2 mbps yukarı çıkmamaktadır. Gece yarısı 12:00'den sonra ise 12 ile 14 mbps arasında değişmektedir. Bu her gün bu şekilde devam etmektedir. Aktif olarak kullandığım saatlerde verim alamadıktan sonra gece yarısı hız yüksek olmuş neye yarar. 5 aydır müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir sonuç alınamamıştır. Kaç defa arıza kaydı yapılmış fakat hiç birinde geri dönüş yapılmamıştır.

Müşteri hizmetlerini bunu söylediğimizde haklısınız demekten başka bir cevap verememektedir. Milyonlarca müşterisi olan bir şirket bir müşterisinin hız problemini çözemiyor mu? Müşteri hizmetleri eğer sorunu çözemiyorsa neden vardır?

Emrullah 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön