23 Haziran 2014

TTNET İnternet Hız Problemi Var!

TTNET tarafından kullanılan internetten memnuniyetsizliğimizi çözmeleri için randevu alarak Elit Hizmetlerden yetkili arkadaşlar gelerek sorunumuzu çözmeye çalıştılar ama sorunun ısrarla modem demeleri ve 30 çeşit modem getirdiğim halde hiçbirinden olumlu cevap alamadık. Arkadaşlar bilmiyorum demeleri çok garip yapacağımız bir şey yok diyerek burayı terk ettiler. Ben TTNET aboneliğim boyunca sadece 1 sene şikayetçi oldum ve müşteri kaybım nedeniyle mağduriyetimden şikayetçiyim TTNET aboneliğimden bugünden itibaren çıkmaya karar verdim ve başka aboneliğe geçeceğim.Gereğinin yapılmasını arz ve talep ederim. İnternette yaşadığımız problemlerin resimlerle kanıtları.

Sema 425 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sema'nın Teşekkür Mesajı23 Haziran 2014

    iİlginiz için teşekkür ederim Sema Bilgisayar olarak .Saygılarımızla .Sema Bilgisayar ve Güvenlik Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön