28 Eylül 2013

TTNET İnternet Hız Problemi Bitmek Bilmiyor!

4 yıldan fazladır TTNET üyesi olarak yıllardır hız ile ilgili problemlerim var bir çok kullanıcı gibi,
TTNET bulunduğum bölgeye hala fiber alt yapısı getiremedi. Dolayısı ile adsl kullanmak durumundayım 8 mbit sınırsız 100 gb adil kullanım kotalı hattım olmasına rağmen gün geliyor 6.50 mbit hızına ulaşabilirken gün geliyor 0.90 mbit üzerine çıkamıyorum. Hat aynı hat, bilgisayar aynı bilgisayar, modem aynı her şey aynı ama bazen 6 mbit üzeri bazen 1 mbit altında kalıyor.

Bunun %100 sebebi kesinlikle TTNET. Defalarca arayıp şikayet kaydı bıraktım ancak çözemediler.
Bu şekilde devam ettiği takdirde ne kadar taahhüt borcum varsa ödeyip başka firmaya geçiş yapacağım 8 mbit kullanabilmeliyim.

Cihan 459 Okunma

Cevaplar

 • Cihan20 Ocak 2014

  Tamamı ile İnsanların Parasını Alıp Hak Ettiği Hizmeti Sağlayamayan Bir Firmadır.

 • Cihan30 Eylül 2013

  Telefon İle Tarafıma Bulunduğum Bölgede Santral En Fazla 4 Mb Verebiliyor Denildi Santralden Kaynaklıymış Fakat Hiper Paket ve 8 Mb Çeken Arkadaşlarım Var Kaldı ki Bir Gün Önce 6.5 mbit Hızı Kendim Kendi Modemimden Gördüm Sonra Düşürdüler Tamamı ile Sahte Cümleler Ve Sahte İşlemler. İyi Çalışmalar

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön