17 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hız Problemi!

Yaklaşık olarak 7 yıllık Ttnet müşterisiyim fakat ben 8 megabit'e kadar hız sınırı olan internet paketine geçtiğimde başlangıç olarak 2 mbt hız kullanıyordum daha sonrasında çabalarım sonucunda hızımı 8mbt çıkarıldı hiçbir problemim yokken hızım 6 mbt düşürüldü bu hızda benim için yeterli olduğu için ses çıkarmadım daha sonra aradan 2 ay geçtikten sonra 4 mbt düşürüldü

Yine hattımda hiçbir problemim olmadığı 8 mbt çok rahat kullanıp problem yaşamadığım halde ve çağrı merkezini arayıp sorduğumda bunun hattımda kesintiler yaratacağı için yapıldığını söylüyorlar. Her neyse yaklaşık olarak 2 yıl bu şekilde kullandıktan sonra benim hızım artacağı yerde şimdide 2 mbt e düşürüldü ve yardım alamıyorum.

Osman 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Osman 19 Nisan 2013

    Teşekkürler ama hala bir geri dönüş olmadı ne zaman bilgilendireceksiniz acaba ???

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön