27 Mart 2013

Ttnet İnternet Hız Problemi 4 Aydır Düzeltilemedi!

Yaklaşık 4 aydır TTNete sorun sebebiyle en az 50 defa bildirimde bulundum. Her seferinde arıza kaydı denerek atlatıldım. Ekip istiyorum dediğimde teknik servis ekibi ücretlidir cevabını aldım. 8mbpslik hattan şimdiye kadar 1. 5 mbpsin üzerine çıkamadım. Ortalama değer ise 500 kbps. Hatta en son bildirimimde hızım 0. 01 mbps. 4 koca ay. 4 ayda bir problemi halledemeyen, Burada telgraf hızındaki internetle web sitesi yönetmeye çalışıyoruz.

Kamil 25 Okunma

Cevaplar

 • Kamil28 Mart 2013

  Ben derdimi anlatamıyorum sanırım. 4 aydır ekip gelecek 4 aydır sorun düzeltilecek 4 aydır arıza kaydı oluşturuluyor. 4 ayda verilen hizmet 0. Kim neye göre kontrol edip sorunu çözüyor henüz anlamış değilim. Öyle boş anlamsız bir mail atmakla sorun çözülmüş olmuyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kamil28 Mart 2013

  İlgili birim kontrol etmiş bana cevap olarak da santralinizin desteklediği hızı alıyorsunuz demiş. Şuan yaptığım hız testinden çıkan sonuç 0.2mbps. Açıklamaya gerek kalmadığını düşünüyorum. Teşekkürler TTNET. Şimdi modemi söküp Fax modeme bağlıyorum hattı. Oradan daha hızlı girerim internete heralde.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön