03 Mart 2014

TTNET İnternet Hız, Kopma Problemi ve Arıza Kaydı Sonrasında Hiç Bir Değişiklik Yok.

Geçen sene ağustos ayından beri hattımda kopma problemiyle en az 5-6 kez arıza kaydı oluşturdum 2014 yılı şubat ayında kısmen kopma problemi sıkıntısı çözüldü fakat arkasından da hız problemi başladı. Sadece bu hafta sonu 2 kez arıza kaydı oluşturdum fakat hiç bir değişiklik yok.

Ayda telefon hariç yaklaşık 80 tl fatura ödüyorum düzgün hizmet almak için diğer ucuz İnternet'lere geçmiyorum alt yapı sağlamlığı bakımından ama o kadar sağlam değilmiş anlaşılan. Bu konu ile ilgili memnuniyetsizliğimi belirtebileceğim ilgili bir kişi bile yok aradığım müşteri memnuniyeti adı altında samimiyetsiz ve sabit sorulu bir ankete yönlendiriliyorsunuz.

Lutfi 112 Okunma

Cevaplar

  • Lutfi 06 Mart 2014

    keşke her şey şikayetle ilgili genel merkezden arayan kişilerin dediği gibi olsa şikayet hakkında bana verilen bilgi üzerine bina ve kabloların eski olmasından kaynaklandığını söyleyen servisin beyanı üzerine hemen o akşam eve yeni bir hat çektirdim fakat hattı çeken arkadaşlar hat bağlantısını yaptıktan sonra ankastre kutusunun arka yüzeyinde bulunan (klemens grubunun arka tarafı) kablolardan birinin yerinden çıktığını ve asıl bağlantı sıkıntısının buradan kaynaklanabileceğini söylediler ve bağlanması için türktelekom/ttnet ekibinin yapmasının daha iyi olacağını ve diğer abonelerin hatlarına zarar gelmemesi için teknik ekibin yapmasının doğru olduğunu belirttiler bende marmaris bölgesindeki teknik ekibin beni daha önceden aramış oldukları numaradan arayarak bilgi verdim.5 mart tarihinde hava koşullarının uygun olmamasından gelemeye bileceklerini ertesi gün gelirken mutlaka haber vereceklerini belirttiler.6 mart tarihinde hala internet problemimin olmasından dolayı ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda bana sorumluluklarının ankastre kutusunda bittiğini ankastre kutusunun abonenin sorumluluğunda olduğunu söyleyip onarım talep etmem durumunda 50 tl ile ücretlendireceklerini belirttiler. ilk başta ankastre kutusu türktelekom/ttnet sorumluluğunda iken bir anda benim sorumluluğuma geçti ve her görüşmemde özellikle bana ankastre kutusundan ölçüm yapıldığı ancak bina içi hattın eski olmasından dolayı kopmaların yaşandığını ancak internetin hızımı 1 megabit olması durumun kopmanın yaşanmadığını ve bu sebepten hattımın hızını düşürdüklerini söylediler. şimdi soruyorum 1.ankastre kutusu kimin ? 2.benim sözleşmemde belirtilen internet hızını bana sormadan yada bilgi vermeden değiştirme hakkı kimin? 3.madem verdiğin hizmeti değiştirdin bu hizmetin bedeli hala aynı mı kaldı? 4.benim mağduriyet zamanımı yani bana internet sağlayamadığınız zamanı neye göre ücretlendirildi?

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön