05 Mayıs 2015

TTNET İnternet Hız Düşüşü!

Konuya direk giriyorum. İstanbul'dan Çanakkale'ye kaçtım rahat edeyim diye ama illa burada da internet hızımı düşürüyorsunuz. 1.5 mbps nedir? 8 parası veriyorum ben 8 haberiniz var mı? Yükseltin şunu, oynamayın artık şu hızla, illa arayıp hakaret mi gerekiyor anlamanız için. O zaman ben de fatura gelince 1.5 hızla kullanıyorum, 50 lira yerine 10 lira vereceğim diyeyim, olur mu? Yükseltin şunu.

Adil kullanımdan dolayıysa ayın 4'ü geldi haberiniz olsun, adil kullanım 31'inin 00.00 saatine kadar geçerli, mesaj atmayı biliyorsunuz, tarihleri de bilin.

Umut 207 Okunma

Cevaplar

 • Umut'un Teşekkür Mesajı06 Mayıs 2015

  Teşekkür ederim. 3 kez aradınız, üçünde de işim vardı yetişemedim, ya bahçedeydim ya da uygun değildim yetişemedim. Artık sizin şansınıza mı benim şansıma mı bilemiyorum, kusura bakmayın. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2015

  06.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Umut'un Teşekkür Mesajı06 Mayıs 2015

  Testte yüksek oranları gördüm, demek ki istenildiğinde yapılabiliyormuş. Teşekkür ederim.

 • Umut05 Mayıs 2015

  Hızım şu an 4.50 ve hâlâ 8 değil? Bana hiç yol hat kablo filan demeyin, o sizin işiniz, para alıyorsanız, hattını da kablosunu da siz kontrol edeceksiniz, o beni bağlamaz, ben paramın karşılığını istiyorum! Şimdiye kadar 8 de çalışan internet ne hikmetse arıza mı veriyor, allah Allah bak sen. Çanakkale/Lapseki personeliniz nedense arıza, kopma, bağlantı sorunu olmuyor diyor,3 tane ev var bağlantı sorunu yok diyor, siz hız düşürüyorsunuz, ne yaman bir çelişki! Ya personeliniz bilgisiz ya da siz de var bir şey. 8 yapın kurcalamayın artık mümkünse. Ya da bana kullanıcı adı şifre verin ben yaparım kendim, size gerek yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön