02 Nisan 2015

TTNET İnternet Hattımızdaki Sıkıntının Giderilmemesi!

Sivas Yıldızeli Sarıyar köyün de öğretmenim internet hattımızda 3 haftadan beri sıkıntımız var ve kullanamıyoruz. Telefonla arıza bildirimi yapmamıza rağmen bizimle hiçbir türlü ilgilenilmemiştir. Köyde olduğumuzdan internet bizim köyde elimiz ayağımız. Okulumuzda işleyeceğimiz ders konularına kadar buradan takıp ediyoruz, yani kısacası İnternet köyde çalışanlar için çok önemli.
Bizim ile ilgilenmenizi istiyorum.

Hasan 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön