03 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Hattımı Kapatmama Rağmen 99 TL Fatura Yollamış!

29. 03. 2013 tarihinde internetimi kapatma kararı aldım ve gittim kapattım. ben 12gblık kotalı kullanıyordum. ödediğim nokta telefon son kez gelebilir ama internet faturası gelmez dedi ve bana nisan ayı faturası olarak 99tl geldi tüm borçları ödeyip kapattım ve bana hiç kullanmadığım halde bu fatura geldi, şuan şaşkın durumdayım biz kime güveneceğiz, artık ben Ttnete fatura ödemekten bıktım, birdaha internet falanda görmek istemiyorum!

Güllcann 94 Okunma

Cevaplar

  • Güllcann 09 Aralık 2015

    yalnız paranın geri ödeneceği söylendi hesap No.. alınmasına rağmen ödenmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön