28 Ocak 2014

TTNET İnternet Hattımı Dondurmama Rağmen 650 TL Fatura Gelmiş.

5 ağustos da Fatih Telekom Müdürlüğünde İnternet ve telefon hattımı 6 ay süreyle dondurmak için başvurdum bilgisayar çıktısı elimdedir. Daha sonra öğrendim ki sadece telefon dondurulmuş interneti dondurmak yaptığım başvuru dikkate alınmamıştır. Geçen sürede bazı faturalar kredi kartımdan tahsil edilmiştir. Mağdur edildim. Mağduriyetimin giderilmeini istiyorum aksi taktirde mahkemeye başvuracağım.

Muzaffer 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Muzaffer 04 Şubat 2014

    Hic inandirici gelmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön