TTNET İnternet Hattımı Bayiden İptal Ettirmeme Rağmen Hattı Dondurmuş.

Merve M. |

2014 yılının ağustos ayında TTNET hattımı bayiye gidip iptal ettirmeme rağmen güya iki gün sonra beni aradıklarında 300 günlük dondurma taleplerine evet demişim ve şuan 115 TL'lik birikmiş bir fatura var. Ey güzel insanlar, internet hattını kullandığım şehir İstanbul'du, 1 senedir de Bursa'da yaşıyorum kendi kendinize neti dondurup açtırdığınız şehirde bile yaşamıyorum. Bana fatura gönderiyorsunuz.

Kendi ses kaydımı dinlemek istiyorum size inanmıyorum diyorum savcılığa git diyorsunuz. Hattımı iptal edin şuan fatura işlemesin daha fazla diyorum anne kızlık soyadı tutmuyor. Dilekçe yaz faks gönder diyorsunuz. Kullanmadığım üstelik sizin hatanız olan net bozuntusu için size 1 TL bile ödemeyeceğim.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  12:56

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ağustos
  11:00

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.