TTNET İnternet Hattımda Halen Kopmalar Oluyor!

Hakan Ç. |

19.06.2015 tarihinde internet paketinizi 70 gb' a yükseltelim internette kopmalar yaşamayacaksınız denildi. Sorunumun devam etmesi halinde soruma karşılık eski tarifenize dönebilirsiniz cevabını aldım. Aynı sorunları yaşamaya başlayınca müşteri hizmetlerini aradım ve internette kopma sorunumun devam ettiğini anlatarak eski tarifeme dönmek istediğimi söyledim.

Şikayetim tekrar alındı. Günler sonra teknik ekip eve geldi. Sorun ya modemden ya da Telekom'dan kaynaklandığı söylendi. Önceki internet kampanyasında da bu sorunu yaşadığımdan tesisattan olabilir düşüncesiyle iç tesisatımı yenilemiştim. Sorunumun çözülmesini ve eski tarifeme geçişimin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ç.
  28 Temmuz
  21:52

  Taahüdümün bitmesini ve başka bir sağlayıcıya geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

 • Hakan Ç.
  16 Temmuz
  01:09

  Hizmet verdiğiniz koskoca Bölgelerden biri olan Diyarbakır'da "Yedek Modem" yok. Bana kalkmış diysunuz ki biz mecbur değiliz. Yedek modem yoksa yapacak bir şey yok. Benim sağlayıcım iseniz modem tedarik etme gibi bir zorunluluğunuz olmalı. Amazonlarda yaşamıyoruz. Bir kullanıcınız olarak "Müşteri Odaklı Çalışmadığınızı" söylemeden geçemeyeceğim. Müşterilerinizi kaybedeceğinize kazanmaya çalışın.

 • Hakan Ç.
  15 Temmuz
  13:27

  10.07.2015 tarihinde modemimde yaşadığım sorundan dolayı teknik servise kargo ile gönderimimi yaptım. Tarafıma yedek modem verilmesi üzerine
  Telekom Bölge Müdürlüğüne gittim. Kapalı kutuda verilen modemi evde kurarken internetin gelmediğini fark ettim. Müşteri hizmetlerini arayarak çağrı oluşturdum. 12.07.2015 tarihinde gelen ekip verilen modemin VDSL uyumlu olmadığını söyledi. 13.07.2015 tarihinde verilen modemi değiştirmek için Diyarbakır Telekom Bölge Müdürlüğüne gittim. Ellerinde VDSL modem olmadığını Genel Merkezden daha öncesinden talep ettiklerini ama göndermediklerini söyledi. Mağduriyetimin giderilmesi ve kullanmadığım günlerin faturamdan düşülmesini talep ediyorum.

 • Hakan Ç.
  07 Temmuz
  14:39

  BTK' ya yapmış olduğum şikayetlerimi sorgusuz sualsiz kapatıyorsunuz. Ama sorunum çözülmedi. Modem değişikliğinin yapılması için sizlerden dönüş bekliyorum.

 • Hakan Ç.
  04 Temmuz
  02:47

  Sorunum halen devam etmekte. Sorunun modemden kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Değiştirmediğimiz tek o kaldı. Modem değişikliği talep ediyorum.

 • 01 Temmuz
  16:46

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Haziran
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.