20 Ekim 2014

TTNET İnternet Hala Bağlanmadı.

10.10.2014 günü TTNET bayiinden ultranet limitsiz paketine taahhüt imzaladım. Modemi gelip evime kurdular ancak İnternet hizmetini hala aktif etmediler. 444 03 75 aradığımda bir şey yapamayacaklarını ve beklememem gerektiği söyleniyor.

Konu ile ilgili hiçbir bilgi dahi verilmiyor. Konu ile ilgili ya net bir şey söylesinler ya da hizmeti başlamayan taahhütümü karşılıklı feshini gerçekleştirsinler. Çünkü buna benzer şikayetlerde internet bağlantısı sorunu devam etmekte ve insanlar mağdur edilmektedir. Ben de mağdur olmak istemiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Muhittin 226 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön