31 Ocak 2014

TTNET İnternet Faturası Fazla Geldi!

Yıllardır TTNET abonesiyim. 2013 yılı itibariyle 45 TL sınırsız İnternet,30 TL Tivibu ve 22.7 TL sabit telefon ücreti ödemekteyim. 2014 yılı ocak ayı itibariyle İnternet ücretimin 97 TL olduğu tarafıma bildirildi ve bu ücretin 67 TL olarak alınacağı bir yıl süreyle bu ücreti vereceğim hatırlatıldı. Şimdi sayın TTNET yöneticilerine soruyorum. Yeni abone olan bir müşteriniz üçü bir arada paketi(İnternet,Tivibu,Sabit Telefon) 50 TL olarak öderken ben eski bir müşteriniz olarak neden iki katından fazla bir meblağı ödemek zorunda kalıyorum.Taahhüt adı altında biz tüketicilere bir lütuf gibi gösterilen aslında vatandaşı kandırmaktan başka bir şey değildir.Bu haksızlığın düzeltilmesini istiyorum.

Suat 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön