14 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Faturam Fazla Geldi!

25 Şubat 2013 tarihinde ikna kampanyası kapsamında 9 ay süreli 39 tl ücretli sınırsız internet aboneliğim başladı. Ancak mart ayı faturam 49 tl. Ve nisan ayı faturam 69 tl olarak ücretlendirildi. 24 Nisan'da Ttnet müşteri hizmetleri 444 0 375 ve Gölcük telekom ilgili birimi ile görüştüğüm de hatanın düzeltildiğini ve Mayıs ayı faturasında fazla alınan tutarın mahsuplaştırılacağını belirttiler.

Ancak buna rağmen Mayıs ayı faturam tekrar 69 tl olarak geldi. Konu ile ilgili Gölcük telekomda ilgili kişilere ulaşamıyorum. Mağduriyetimin giderilerek faturanın düzeltilmesini istiyorum.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 18 Haziran 2013

    ttnet mart ayından itibaren yüksek gelen faturam için beni oyalıyor. Sistemsel bir arıza olmuş biz araştırıyoruz size dönüş yapacağız diye söylediler bugün yani 18 haziran günü beni arayıp siz 2010 yılında 24 ay abonelik şartıyla bu kampanyadan yararlanmışsınız bu nedenle su an sizin faturalarınızı düzeltemiyorum diye geri dönüş yaptılar. Madem ben bu kampanyadan (ki o 24 ay abonelik şartıydı ben onu yerine getirdim.)yararlandım tekrar bana 2013 mart ayında tekrar ttnet te kalmam için neden bu kampanyayı uyguladın benim suçum neydi beni neden yanıttın. ttnet personeli olarak siz işinizi bilmiyorsanız benim suçum ne lütfen mağduriyetimi giderin.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön