23 Ağustos 2014

TTNET İnternet Erişiminde Hatalar Var.

21.08.2014 tarihinde internet bağlantısı için gerekli modem kurulumu yapılmasına karşın hala internete bağlanamıyorum. Defalarca müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen henüz bir sonuç alamadık. Verdikleri hizmet kesinlikle kalite ilkeleri ile bağdaşmamakta. Daha önce TTNET kullanıcısı idim sırf bu sebepler yüzünden başka internet sağlayıcısından hizmet temin ettim. Şuan taşınmış olduğum yerden dolayı mecbur kaldığım TTNET yine her zamanki sorun çözme yeteneğini kullanmakta. Pazarlama ilkeleri ile hiç uyuşmayan hizmet kalitesini protesto ediyorum. Sırf insanları kandırmak amacıyla yaptıkları reklamlar ile insanları kandırmakta.

Bilal 193 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön