13 Şubat 2014

TTNET İnternet Erişimim 10 Haftadır Yok!

Tarife değişikliğinden sonra IP alamamaya başladım. Çağrı merkeziyle yaptığım görüşmeler sonucunda (yaklaşık 10 kez) modemimin Fibernet'i desteklemediği ve talep etmem durumunda TTNET tarafından bedelsiz modem sağlanacağı söylendi ancak modem teslimatı halen gerçekleşmedi.

Sonuç olarak 10 haftadır internetim yok. Aynı konu için daha önce sitenizden yaptığım şikayetimden sonra daha üst düzey olduğunu tahmin ettiğim bir müşteri hizmetleri görevlisi tarafından arandım ve sorunumun bir kaç gün içinde çözümleneceği söylendi. Yaklaşık 3 haftadır yine ses yok.

Ümit 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön