25 Mart 2013

Ttnet İnternet Erişimi Var Diyor Ama Yok!

15 Mart 2013 den bu yana Ttnet internet hizmeti çalışıyorum ancak alamıyorum! İlk başta bölgeniz Hipernet destekliyor alabilirsiniz dediler. Ancak bir hafta uğraştık ancak hipernetin adı var kendisi yok. Ttnet reklamları tamamen masaldan ibaret onu anladık. Normal adsl bağlatalım dedik. Aylık 119 TL olan bir paketi tavsiye etti müşteri temsilcisi. 21 Mart 2013 tarihinden bu yana ADSL hizmeti de alamadık.

Ekip gelip bağlantı gerçekleştirdi ama modemde ADSL ışığı yanmıyor. Müşteri hizmetlerini aradık söylenen herşeyi uyguladık ancak sonuç yok. Bağlantı yok. Birde sıkılmadan fatura gönderecekler x tarihinden beri kullanıyorsunuz diye.

Said 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön