05 Şubat 2014

TTNET İnternet Erişimi Problemi Çözülmedi!

3 şubat 2014 tarihinde saat 09:35 de ilk arızamı bildirdim ve halen daha çözüm yok çözümü geçtim konu hakkında bilgilendiren bile yok . Burası sigorta acenteliği yani bir iş yeri ıp ye bağlı olduğu için tüm sistemlerimiz herhangi başka bir yerde açamıyoruz bundan sebep şu an vadesi bitmiş poliçeler cezaya girdi bunların cezasını kim karşılayacak 3 gündür arıza giderilemez mi ivedilikle incelenmesini rica ederim.

Sinan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sinan05 Şubat 2014

    bu cevabı ilk arıza kaydı açtığımdan beri duyuyorum... ttnet kutusu dükkanımın köşesinde ne gelen varrr ne gidennnn bir yetkilide gelip hayırdır sıkıntı nedir diye bilgi vermedi veya ilgilenmedi kutuya hiç gelinmedi zaten... yaklaşık 1.5 saat sonra mesai bitecek ve ben yine müşterilerimle karşı karşıya geleceğim sebebi ne 3 kuruşluk internet denen mecburiyetimin çalışmaması... allah rızası için artık çözümleyin, çözümleyemiyorsanız ben çözümlerim...

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön