30 Haziran 2014

TTNET İnternet Download Hızımın Artmasının Faydası Olmadı.

İnternet hızım 8 mbps iken download hızım en fazla 117 kb/s idi. Bana hızımın artması için 8 mbps'den 16 mbps'ye çıkarmak isteyip istemediğimi sordular. Bende 16 mbps'ye çıkarılmasını istedim. Fakat TTNET hız testinden hızımı ölçtüm; 8 mbps iken 1 mbps çıkıyordu. 16 mbps iken ölçtüm 2 mbps çıktı. Yani 16 mbps'ye çıkmasının bir yararı olmadı.

Egemen 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön