16 Kasım 2013

TTNET İnternet Desteği Vermiyor!

20. 10. 2013 tarihinde TTNET internetimizi kapattırdık ve D-Smart+D-Smart Net internete geçtik. Kullandığım D-Smart yalın internetin devamlı bağlantı kopma sorunu ve sinyal düşüşü nedeniyle D-Smart müşteri hizmetlerini aradım ve arıza teknik kaydı oluşturdum. Telefonda görüştüğümüz hanımefendi TTNET'ten 48 saat içerisinde ekip geleceğini sorunun düzeltileceğini söyledi.

48 saatin sonunda tekrar D-Smart'ı aradım ve sonucu sorduğumda görüştüğüm arkadaş telefonda TTNET'ten bir arkadaşın geldiğini ve modem kablomda sıkıntı olduğunu ve apartman girişindeki telefon kutusuna elektrikçi çağırmam gerektiğini söylemiş TTNET'teki teknik servis arkadaşın bildirimi böyle.

Fatih 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön