27 Mart 2013

Ttnet İnternet Demek % 0 Müşteri Memnuniyeti Demek!

Ttnet 2012 başından beri zorla bana çocuk profilini dayatıyor. Tüm girişimlerime rağmen sorunu düzeltmekten yoksunlar. Son olarak, müşteri temsilcisi bana amatörce hangi sitelere giriyorsunuz, gelin beraber deneyelim diyor. İçimden kocaman bir sa-na-ne demek geçti, ama nezaketimi bozmak istemedim. Benzin istasyonundan benzin alırken görevlinin bu benzinle nereye gideceksiniz diye sorması gibi son derece abes bir durum.

Özetle ben Ttnet'ten çok şikayetçiyim, boşu boşuna tam ödeme yapıp eksik hizmet aldım hep. Nisan itibariyle ttnet abonesi olmayacağım. Sakın bana fatura filan göndermeyin. Hakkınızda yasal işlem başlatarak, geçmiş aylarda size yaptığım ödemelerin iadesini talep ediyorum.

Özgür 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön