16 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Çok Yavaşladı!

Daha öncede defalarca belirttiğim gibi 17. 07. 2012 de telf. , internet ve Tivibu'mun naklini istedim. Uzun uğraşlar, aramalar sonunda nakil tamamlanamadığı için kampanyayı kaçırmamak için yeni bir hat ve 3 lü paket aldım. Yeni hattın bağlantısı da bunun kadar olmasa da uğraştırdı. Nihayet yeni hat ve internet 7 ay sonra 10 Şubatta da Tivibu bağlandı.

Ama bağlantı şikayetim üzerine apar topar bağlandı. Resmi kayıt tutulmadı. Daha sonra yetkili gelip resmi tutanağı tuttuktan sonra Tivibu erişimim kesildi. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım 129758833 nolu kayıt oluşturuldu. Ama sorun çözülmedi. Hala Tivibu ya erişemiyorum.
Ömrüm böylemi geçecek. Ttnet neden sorunsuz bir hizmet sağlamıyor.

Fatih 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön